V petek, 18.11. smo na naši šoli imeli Slovenski tradicionalni zajtrk. To je na naši šoli prav poseben dan pa še učenci so ta dan brez domače naloge. Kuharica Suzana nam je pripravila med, maslo, črn kruh, mleko in jabolka. O, kako je bilo dobro in tudi zdravo. Naredili smo še sadna nabodala, ki smo jih prelili s čokolado. Njami! Obiskal nas je tudi čebelar iz Bohinjske Bele, gospod Gregor Lušina, oče naše učenke Ajde iz 3. razreda. Povedal nam je veliko zanimivega o življenju čebel. Vsi skupaj smo v šolski telovadnici zapeli še pesem Čebelar. Nadaljevali smo z ustvarjalnimi delavnicami. Učenci so izrezovali snežinke in pravljična drevesa za okrasiltev šolskih oken. Sedaj pa čakamo prvi sneg. Utrinke si lahko pogledate v galeriji.