Spoštovani starši!

V zadnjih dneh so naše oči uprte v vzhodni del Evrope, v Ukrajino. Priča smo grozovitim, žalostnim prizorom. Kar težko dojamemo, da se to res dogaja. A žal se.
V stiski je veliko ljudi, trpijo tudi otroci. V tej humanitarni krizi jim tudi mi želimo pomagati.

V šoli na Bohinjski Beli bomo imeli zbiralno akcijo. Zbirali bomo otroške higienske pripomočke (plenice, robčke, zobne paste, mila….), sanitetni material, zvezke, barvice, pisala, pobarvanke, žoge, balinčke, kolebnice, čista otroška oblačila.

Stvari lahko prinesete v šolo in jih oddate v škatlo na zgornjem hodniku, v škatlo v vetrolovu pred vrtcem in prvim razredom ali pa v 1. razred.

Prinesene stvari bomo predali Margaritini mamici gospe Tatiani in ona bo to posredovala naprej.

O zbiralni akciji se bomo z učenci pogovorili jutri.

Za vse se vam iskreno zahvaljujemo.

Stopimo skupaj in pomagajmo po svojih močeh.

Lep pozdrav,

učiteljice